Pyszne jagodzianki ze świeżych jagód! 💜💜💜 Zapraszamy!

Jagodzianki Targówek

Zapraszamy na jagodzianki i pierogi ze świeżymi jagodami

Polecamy naszym Klientom, wyśmienite wyprodukowane na bazie naturalnych składników, według najstarszych receptur w Warszawie ciasteczka, to dlatego nasze produkty są tak wyjątkowe, czerpiemy inspirację z przepisów, które do dziś bazują na starych recepturach i naturalnych składnikach. Dziś polecamy jagodzianki! Targówek Cukiernia u Jabłonowskich

Jeśli planujesz w swojej firmie bankiet lub imprezę eventową koniecznie spróbuj naszych wyrobów cukierniczych. Z pewnością pokochasz je od pierwszego kęsa, a Twoi goście będą mile zaskoczeni niepowtarzalnym smakiem.

Zapraszamy również naszych klientów po pyszne w-z, bajaderki, ciastka z kremem
i wiele innych pyszności i wspaniałości.

Jagodzianki Targówek

Dołącz do naszej strony Facebook!

jagodzianki targówek
babkiCukiernia u Jabłonowskich powstała w 1986 r. Założona przez właściciela Andrzeja Jabłonowskiego, laureata licznych wyróżnień i nagród w kategorii cukierni. Aktualnie prowadzona i rozwijana przez syna Marcina Jabłonowskiego, który znacząco przyczynił się do unowocześnienia zarówno zasobów technologicznych, jak i strategii działania. A to wszystko, aby zadowolić wymagający rynek klientów, którzy z sentymentem powracają do cukierni na przestrzeni wielu już lat. Oferujemy torty na zamówienie, ciasta na wagę, ciastka i ciasteczka bankietowe. Można u nas wypić kawę i skosztować pyszne ciacho, przy miłej obsłudze i pięknych zapachach naszych ciast.
Zapraszamy!