Praca

Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
• Obsługa kasy fiskalnej;
• Dbałość o porządek w miejscu pracy ;
• Sporządzanie zamówień;
• Udzielanie informacji o produktach;
• Dbałość o odpowiednią ekspozycję towaru.

Wymagania:
Wysoka motywacja do pracy;
Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;
• Wysoka kultura osobista Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę;
• Atrakcyjny system wynagradzania;
Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: cukiernia@cukierniaujablonowskich.pl w tytule proszę napisać wybrane stanowisko pracy.
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

cukiernik/pomoc cukiernika
Miejsce pracy: Warszawa Targówek
Obowiązki:
• Wykonywanie czynności produkcyjnych na przydzielonym stanowisku pracy;
• Produkcja wyrobów cukierniczych;
• Obsługa maszyn i urządzeń;

Wymagania:
• Wysoka motywacja do pracy;
• Zaangażowanie, pracowitość i odpowiedzialność;
• Doświadczenie w branży cukierniczej;
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
• Gotowość do pracy w weekendy;
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
• Umiejętność pracy w zespole; Oferujemy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: cukiernia@cukierniaujablonowskich.pl proszę napisać w tytule wybrane stanowisko.