Babki


Ciasta pieczone  | BabkiSerniki | Tarty pieczone


W swojej ofercie oferujemy wachlarz smaków – babki piaskowe, drożdżowe, jogurtowe, a także cytrynowe i mieszane – Cukiernia u Jabłonowskich w Warszawie.

Nasze ciasta pasują na każdą okazję, do kawy i herbaty, nie tylko na świąteczne okazje. Nie mniej jednak na każdym świątecznym stole, nie powinno zabraknąć naszej świątecznej baby.

Korzystamy z tradycyjnej procedury, dlatego nasze babki smakują tak jak za dawnych lat. Tak jak kiedyś, przepisy są oparte o naturalne składniki. Generalnie unikamy sztucznych lub chemicznych ulepszaczy, dlatego jako jedni z nielicznych możemy zaproponować ciasta smakujące jak w PRL. Zawdzięczamy to tradycyjnym przepisom wykonanych ciast.

Nasze wyroby pachną i smakują jak w dawnych czasach, bo czerpiemy doświadczenie z czasów, gdy produkty były w pełni naturalne.

Od 1986 roku spełniamy wszelkie słodkie marzenia.

 

Dołącz do naszej strony Facebook

babki
Cukiernia u Jabłonowskich powstała w 1986 r. Założona przez właściciela Andrzeja Jabłonowskiego, laureata licznych wyróżnień i nagród w kategorii cukierni. Aktualnie prowadzona i rozwijana przez syna Marcina Jabłonowskiego, który znacząco przyczynił się do unowocześnienia zarówno zasobów technologicznych, jak i strategii działania. A to wszystko, aby zadowolić wymagający rynek klientów, którzy z sentymentem powracają do cukierni na przestrzeni wielu już lat. Oferujemy torty na zamówienie, ciasta na wagę, ciastka i ciasteczka bankietowe. Można u nas wypić kawę i skosztować pyszne ciacho, przy miłej obsłudze i pięknych zapachach naszych ciast.

Zapraszamy!