Torty dla dorosłych


 

Torty standardowe | Torty dla dorosłych | Torty dla dzieci | Torty komunijne | Torty na chrzciny | Torty ekstradekoracyjne


Torty dla dorosłych to zamówienia indywidualne na wszelkiego typu imprezy dla dorosłych – panieńskie, kawalerskie, osiemnastki i inne imprezy okolicznościowe. Tradycyjne torty dla dorosłych, wykonane po mistrzowsku, tak aby impreza się udała, a goście kojarzyli ją z humorem i dobrą zabawą. Dobre wspomnienia zagwarantują Wam nasze torty. Wykonane na bazie biszkoptów oraz lukrowanej polewy, mogą przybrać dowolną formę, zgodnie z życzeniem klienta. Zwykle zamawiającymi są znajomi i przyjaciele, dlatego oferujemy pełną dyskrecję. Nasze torty są pakowane w firmowe pudełka, aby zapewnić bezpieczne dotarcie do adresata. Zamawiając tort, nie zapomnij wybrać świeczek, dysponujemy nimi w sklepie.

torty dla dorosłych
Cukiernia u Jabłonowskich powstała w 1986 r. Założona przez właściciela Andrzeja Jabłonowskiego, laureata licznych wyróżnień i nagród w kategorii cukierni. Aktualnie prowadzona i rozwijana przez syna Marcina Jabłonowskiego, który znacząco przyczynił się do unowocześnienia zarówno zasobów technologicznych, jak i strategii działania. A to wszystko, aby zadowolić wymagający rynek klientów, którzy z sentymentem powracają do cukierni na przestrzeni wielu już lat. Oferujemy torty na zamówienie, ciasta na wagę, ciastka i ciasteczka bankietowe. Można u nas wypić kawę i skosztować pyszne ciacho, przy miłej obsłudze i pięknych zapachach naszych ciast.
Zapraszamy!

Dołącz do naszej strony Facebook